ATELIER ART FEST 2017, Výstaviště Praha Holešovice

Informujeme o aktuální nabídce vystavovat v termínu 9., 10. a 11. června na Výstavišti na mezinárodním veletrhu výtvarného umění.

Všechny ceny jsou za celou dobu veletrhu a připočítává se k nim 21% DPH.

Typové expozice

1. Celková cena za jednoduchou výstavní expozici plus
stůl, židle a dva vystavovatelské průkazy.
(4 m šířka, 1 m hloubka, 2,3m výška )
je  4 098,- Kč
2. Stánek číslo Nr. 1
Velikost: 6 m²
Cena: 15 700,- Kč
3. Stánek číslo Nr. 2
Velikost: 8 m²
Cena:  20 000,- Kč
4. Stánek číslo Nr. 5
Velikost: 8 m²
Cena: 24 000,- Kč
5. Stánek číslo Nr. 6
Velikost: 12 m²
Cena: 37 000,- Kč

více info na http://www.atelierartfest.cz/

Galerie Lapidárium

Unikátní výstavní prostor v srdci Starého Města pražského, který je spravován Nadací český barok nabízí účast na květnové výstavě Salon výtvarníků. Cena  za 2 m2 / 3.000,- Kč.

Kontakt pro zájemce a osobní domluvu účasti :

Eduard Malota tel. :  602779733

Výzva:

Nově nabízíme členům upoutávky na své vlastní výstavy na spolkovém webu. Zasílejte informace o konání svých výstav na info@sdruzenimaliru.cz

V současné době připravuje výstavu Paralelní cestou Milan Křenek v Galerii Kladenského zámku. Výstava potrvá od 27.4. do 11.6. 2017

Vážení kolegové

Bohužel musíme zrušit naši dlouhodobě  plánovanou výstavu (již od srpna 2016) v objektu Haly C LIVING VENUES na Balabence.
Majitelé, kteří nám sami výstavu nabídli se nakonec rozhodli, že nebudou investovat do závěsného systému ve svém objektu. Není možná ani jiná instalace obrazů a v tomto případě je výstava pro malíře nerealizovatelná.

Foto z Vánoční besídky prosinec 2016

p1050968

Vedení spolku:

volbou spolkového výboru dne 12.1.2016 se stala předsedkyní  Marie PRECLÍKOVÁ

Místopředsedkyní spolku byla dne 19.4. většinou hlasů jmenována  Jiřina Olivová

S lítostí oznamujeme našim členům, že dne 29.8. zemřel ve věku 95 let náš dlouholetý člen akad.mal. Jiří HRUŠKA.

Členům SPVU nabízíme:

Rozšíření počtu obrazů na 10 kusů a jejich dosavadní výměnu v profilové stránce.

Poplatek byl stanoven: 15,-Kč / obraz

celá galerie 10 obrazů výměna za 150 Kč

V případě zájmu zašlete kvalitní fotografie na e-mail Spolku a poplatek uhraďte na účet nebo v hotovosti paní sekretářce.